מגיע לך יועץ בתחום שלך, לייעוץ אסטרטגי חינם!

וקד''מ שמשווקים עבורכם את העסק

בעידן שבו אנחנו חייבים לבלוט בשטח כדי לשקף את המותג שלנו, מוצרי קד"מ הם חלק בלתי נפרד מהשיווק. מוצרי פרסום המותאמים לסוג העסק ואופי הלקוחות, הם מערוצי השיווק היעילים ביותר לאורך זמן.

אהבת משהו והיית רוצה לראות את זה עם בחינם?

מגיע לך יועץ אישי בתחום שלך על כוס קפה טוב

מוצרי קד"מ - עובדים, ועובדים, ועובדים...

בית הדפוס טוי פרינט הפקות דפוס היא הכתובת שלכם למגוון עצום של אפשרויות בתחום קידום המכירות. המוצרים המודפסים שלנו מיוצרים על ידי צוות בעל ניסיון רב, שיכול לעזור, לסייע ולייעץ בכל הקשור למיתוג ולשיווק העסק.

מוצרי קד"מ (קידום מכירות) הם מוצרים שתפקידם לשמור את פרטי ההתקשרות אליכם "קרוב ללב", בדרך ייחודית, עמידה, נעימה ובהפקה מקצועית ומדוקדקת עד לפרטים הקטנים (כיאה למוניטין שאתם מנסים להשיג). מגוון גדול של מוצרים שונים משמשים לקידום מכירות, בין היתר מוצרי דפוס כמו כרטיסי ביקור, דפי ממו ומזכרים שמשמשים באופן קבוע לעבודה המשרדית אך יכולים להוות מתנה נפלאה עם תזכורת לשירות שלכם.

מוצרים נוספים הם מתנות ממותגות כמו ספלים, הדפסה על מוצרים, תיקי אל-בד ושקיות אל בד לשימוש רב פעמי, ועוד. כל המוצרים האלו נועדו לתת ללקוחות שלכם עוד משהו מכם, תזכורת שאתם שם.

את כל המוצרים הללו המשמשים לקידום מכירות, ועוד שלל מוצרים איכותיים, ייחודיים ובהתאמה אישית - תוכלו למצוא אצלנו, בפרסקו, בית דפוס מקצועי להפקות איכות.

Toy Print- המקום המושלם לכל צרכי הקד"מ שלכם

הצוות המקצועי של טוי פרינט הפקות דפוס מקפיד להישאר בקדמת הטכנולוגיה, ולשלב ביצועים מדוקדקים עם יצירתיות שופעת - בדיוק על מנת שחבילת מוצרי הדפוס וקד"מ שלכם תהיה הטובה ביותר שתוכלו להשיג. אנחנו תמיד שם - לחדש ולהביא אליכם את מירב האפשרויות למוצרי קד"מ מקצועיים, איכותיים, שישמשו את העסק שלכם והלקוחות הקיימים והפוטנציאליים שלכם, ויישארו שם, מעל שולחן המשרד של המנכ"ל או הלקוח הבא שלכם - לאורך זמן רב.

אנחנו מציעים איפיון, עיצוב וביצוע של מוצרי קד"מ במגוון נרחב, ונלווה אתכם בכל שלב בתהליך, עד לקבלת חבילת המוצרים שלכם - בדיוק כמו שדמיינתם אותם.

ההקפדה על הפרטים הקטנים, העיצוב הגרפי הטרנדי והמתקדם, מגוון המוצרים לבחירה וכמובן הניסיון, המקצוענות והשירות האישי – כל אלו הופכים אותנו לכתובת הישירה שלכם בכל מה שקשור לקידום המכירות ולמיתוג העסק.

וכעת, אנחנו מציעים ייעוץ מקצועי בהפקה של מוצרי קד"מ מפגש ראשון ללא עלות. פנו אלינו לפרטים נוספים!