שיווק ממוקד עם מוצרי קד"מ

מוצרי קידום מכירות או בשמם המקוצר מוצרי קד”מ, כוללים מגוון נרחב של מתנות, גימיקים, גאדג’טים ועוד. מוצרי קד”מ מהווים חלק מרכזי מהפעילות השיווקית, הפרסומית, מיחסי הציבור וכמובן קידום המכירות.

כיום מאפשר לכם תחום מוצרי הקד”מ ליהנות ממגוון נרחב של מוצרים ופטנטים מקוריים המותאמים לכל מטרה שיווקית ופרסומית כאחד, החל מהנפקת מתנות בעלות אופי מיתוגי ללקוחות החברה וספקיה, דרך מגוון נרחב של מתנות מרהיבות לכל אירוע ועד התאמת מוצר קד”מ ברמה הקונספטואלית לאסטרטגיית הפרסום או צרכי השיווק השונים שלכם.

מקוריות היא שם המשחק…

כמו בכל תחום העוסק בענפי השיווק, הפרסום ויחסי הציבור, גם ענף מוצרי הקד”מ חייב להיות מבוסס על רעיונות מקוריים, מרהיבים, ומעוררי עניין בקרב מקבלי המתנה.

אנחנו בחברת ToyPrint מפעילים לרשותכם מחלקת מוצרי קד”מ המתמחה בהענקת פתרונות והתאמת מוצרי הקד”מ לכל מטרה שתציבו עבורנו.
שירותי המחלקה בחברתנו מתאפיינים בשילוב מקורי ומפתיע של מוצרי קד”מ מבוססי מיתוג, המאפשרים לכם ליהנות ממגוון שיטות הדפסה מתקדמות ואיכותיות על גבי כל מוצר.
ההיצע הנרחב של מוצרי הקד”מ הנמצא באמתחתנו, מאפשר לכם ליהנות מהתאמה קונספטואלית לכל רעיון שיווקי או פרסומי שעולה בדעתכם.

בית הדפוס ToyPrint הפקות דפוס מתמחים ב”שיטת שיווק ממוקד לקוח” ועל כן את מוצרי הקד”מ נוכל להתאים לכם בצורה פרסונאלית עבור מאגר הלקוחות שלכם.

מוצרי קד”מ אותם אנו  מספקים ללקוחותינו הם אישיים, מיוחדים ומגבירים את תגובת הלקוח ובכך מחזקים את הקשר בין בית העסק (מעניק המתנה) ובין הלקוח (מקבל המתנה).

לדוגמא : על מנת להוקיר תודה ללקוחות או לעובדים הנאמנים שלכם, הנכם יכולים להעניק להם ביום הולדתם מארז שוקולד איכותי ארוז בעטיפה מרהיבה, שעל גביה מוטבעת תמונת העובד והקדשה אישית, תוך ציון שמו.

שימו לב כי הרעיונות עוד רבים ומגוונים וצוות העובדים היצירתי בחברתנו, מתאים עבור כל לקוח את מוצרי הקד”מ המתאימים לו באופן אישי.

מוצרי הקד”מ הנפוצים ביותר, נכללים בקטגוריות הבאות:

  • מוצרי קד”מ מנייר– מעמדי נייר שולחניים, לוחות שנה ממותגים, קובית דפי ממו-סטיק, הפקות דפוס ייחודיות, מחברות ספירלה, הדפסת מגנטים למיניהם, רשימת קניות מגנטית הפקת עזרי שיווק ממותגים (קטלוגים, דפדפות, ועוד).
  • מוצרי קידום לרכב– עצי ריח ממותגים, מטענים לנייד בעלי חיבור למצת הרכב, נרתיק נשיאת דיסקים, מגני שמש לחלונות הרכב, נרתיק מסמכים לרכב ועוד מגוון נרחב של מוצרי קידום.
  • גאדג’טים – מוצרי קידום מבוססי טכנולוגיה הכוללים בין היתר: נגני מוזיקה, דיסק –און- קי, מגוון נרחב של מוצרי USB (תחתית חימום לספל קפה, מנורת שולחן, מאוורר USB לשולחן ועוד).
  • מוצרי טקסטיל– מגבות ממותגות, כובעים ממותגים, חולצות טי שירטס, חולצות פולו, סרבלי עבודה, שקיות בד, סינרים ועוד מגוון נרחב של מוצרי טקסטיל.
  • מוצרי קד”מ לפי פילוח עונות השנה וחגים– כובעי גרב, צעיפים, מטריות, כפפות יד ועוד מגוון מוצרי חורף. מטקות, כדורי ים, מזרוני ים, שמשיות צל ומוצרי חוף לעונת הקיץ. בקבוקי יין בפסח, מארזי שוקולד ועוד.

כמו כן, תמצאו עוד אלפי פריטי מוצר הכוללים בין היתר: עטים, כוסות שתייה, שעוני קיר ויד, מוצרי קד”מ לטיולים ואירועים בטבע, פנסים, מחשבונים, מכשירי רדיו ניידים והרשימה עוד ארוכה.

היתרון הבולט והמרכזי של מוצרי קידום נתון בעובדה שהוא מאפשר לכם ליהנות מפרסום אפקטיבי בעלויות נמוכות (יחסית לרכישת שטחי פרסום באפיקי המדיה השונים).
מוצר קידום מכירות ממותג (המשלב את  לוגו בית העסק שלכם), נחשף לעשרות לקוחות פוטנציאלים המביטים בלוגו.

אם גם אתם רוצים ליהנות ממגוון עצום של רעיונות מדהימים לכל מטרה, זה הזמן לפנות לשירותי המחלקה המקצועית של ToyPrint הפקות דפוס וליהנות מכל היתרונות במקום אחד!

השארת תגובה