דפוס אופסט

שיטת הדפוס שמכונה אופסט נחשבת לשיטה מודרנית יחסית. זאת מאחר וכיום מתקדמים בתי דפוס רבים לשיטות עבודה דיגיטליות שנוגסות בנתחי העבודה שאליהם היו מורגלים באופסט. שיטת דפוס זו מבוססת על יצירה של דמות כמו תמונה על דף מודפס או לוח דק מאלומיניום. שימוש בתבניות, מכבשי דפוס ולוחות, מאפשר העתקות של מידע מצורף הממוקם בקובץ דיגיטלי. כך, דפוס אופסט מאפשר העתקה ישירה ומדויקת ביותר אל דפי ההדפסה השונים. 

עבור מגוון רחב של לקוחות, הרי שהם רואים כיצד שיטה זו יוצרת תוצאה מרשימה, ויתרונה הגדול הוא בכך שהיא מתאימה בצורה רצינית ומרשימה מאוד להדפסה של כמויות גדולות באיכות מצוינת. הרעיון של דחייה הדדית בין שמן למים מציג כיצד שיטה זו נחשבת ליעילה מאוד בכל הקשור לכמות גדולה של הדפסות, וכיצד היא מאפשרת הוזלה משמעותית בהיקפי עבודה גדולים המתאימים ללא מעט עסקים, חברות או ארגונים.
 
בפועל, אנו רואים כיצד דפוס אופסט מתאים להדפסות נפוצות מאוד שבהן אנו פוגשים כמעט מדי יום. עדיין אפשר לראות כיצד גופים שונים נעזרים לא מעט בסטודיו איכותי לדפוס על מנת ליהנות מרמה מכובדת של ברושורים, פולדרים, פליירים, אריזות, מעטפות, פרוספקטים ועוד. חשוב גם להדגיש את החשיבות של ביצוע גרפי איכותי בדפוס זה כדי להבין כי בזכותו איכות התוצאה היא גבוהה בין אם מדובר על ניירת משרדית, מארזים ממותגים, חוברות, מחברות ממותגות, ספרים וכו'.
 

סיפורי הצלחה

מחכים לכם עם הקפה....

למה להדפיס באופסט ?

אופסט שיטה ייחודית

שיטת הדפוס שמכונה אופסט נחשבת לשיטה מודרנית יחסית.

מה הגדלים שיש באופסט ?

גליון, חצי גליון, רבע גליון, שמינית, חצי שמינית

מה מיוחד בהדפסת אופסט ?

אופסט שיטה ייחודית

שיטת הדפוס שמכונה אופסט נחשבת לשיטה מודרנית יחסית