מגנטים

הדפסת מגנטים ממותגים זו דרך מעולה לשיווק העסק אשר יגרום לבית העסק להגיע לכל בית ולהשאר אפקטיבי לאורך זמן.

החכמה היא להיות יצירתיים ומקוריים ולהצליח ליצור מוצר מגנטי שימושי ויחודי אשר נותן ערך מוסף ללקוח ובכך להגדיל את זמן השיווק של העסק.

בטוי פרינט ניתן למצוא מוצרים יחודיים שפתחנו כמו: רשימת קניות מגנטית, לוח TODO, מגנט אייקונים, מסגרת מגנטית לתמונה, לוח משימות מגנטי, מגנט מראה, סימנייה מגנטית, לוח שנה מגנטי ועוד רבים...

סיפורי הצלחה

מחכים לכם עם הקפה....

אם אתם שואלים את עצמכם, מהו הערוץ הפרסומי שיועיל לארגון שלכם לטווח ארוך, ייתכן שהתשובה הברורה לשאלה זו היא הדפסה של מגנטים המפרסמים את העסק. מעניין לציין, שהדפסת מגנטים היא שיטת הפרסום בעלת תוחלת החיים הארוכה ביותר ובעלת החשיפה ארוכת הטווח ביותר ביחס לכל שיטות הפרסום האחרות. בניגוד לחלוקה של כרטיסי ביקור או אף פרסום חוצות – מגנטים נוטים להישאר תלויים על המקרר של אלה שקיבלו אותם על פני שנים רבות, להועיל להם להפוך לחלק מהנוף היומיומי שלהם – ולהיות שם, כשהלקוח הפוטנציאלי יידרש לשירות בדיוק כמו זה שאתם מציעים. אם עוד אין לכם מגנטים לחלק ללקוחות – מומלץ להדפיס כאלה, ורצוי שיהיו ממותגים, מעוצבים ובהדפסה איכותית ומקצועית. בית הדפוס טוי פרינט הפקות דפוס מציע הדפסת מגנטים איכותית, מרהיבה, ממותגת, ומקצועית.

הדפסה מקצועית של מגנטים – קוראת ללקוח להתקשר

הדפסה של מגנטים היא דרך נהדרת “לשמור על קשר” עם הלקוחות שלכם – די בהוספת של מגנט לשקית הקניות שלהם, לקופסה היוצאת במשלוח הדואר וכדומה – והמגנט ימצא את דרכו אל המקרר, הדלת, או כל משטח מגנטי אחר, ויישאר שם למשך זמן רב. הסיכוי לשמור את המגנט שלכם יעלה, אם המגנט שלכם יהיה נעים לעין, בעל ערך מוסף, ממותג בהצלחה, הומוריסטי או ייחודי בכל דרך אחרת. מכאן עולה הטיפ הראשון – השקיעו בעיצוב המגנטים שלכם טרם ההדפסה, כמו גם בעיצוב, מיתוג ותכנון ויזואלי של כל חומרי השיווק ומוצרי קד”מ.

מגנטים איכותיים – יעשו את העבודה

הדפסה מקצועית של מגנטים שיווקיים היא משמעותית לא רק על מנת ליצור את אותו הרושם הראשוני המותאם למיתוג העסקי שלכם (ביתי ואינטימי; מקצועי ומהוקצע; מהימן וותיק; וכדומה) – אלא גם על מנת לדאוג שהמגנט יישאר שם, גם בתנאי אחסון לא פשוטים כגון לחות שלעיתים מאפיינת את אזור המקרר והמטבח, למשך שנים רבות. הדפסת מגנטים מקצועית בדפוס אופסט איכותי, בשימוש במגנט 4 מ”מ, נייר 300 גרם וציפוי למינציה – תבטיח כי המגנטים המודפסים ייראו נהדר גם לאחר שנים של “בילוי” על המקרר.

טוי פרינט הפקות דפוס מציעה חבילה מודולארית של תכנון, עיצוב, מיתוג, ויצירה מקצועית ואיכותית של המגנטים העסקיים שלכם, לטובת פרסום איכותי לטווח ארוך בבתי הלקוחות הפוטנציאליים. פנו אלינו ותקבלו ייעוץ מקצועי כבר בפגישה הראשונה כיצד לקדם את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.