מגיע לך מתנה מאיתנו

עם ToyPrint כל אחד יכול להרים את העסק שלו לגבהים חדשים.
בכדי להוכיח לך זאת, מגיע לך מתנה מאיתנו רוצה דוגמא של מוצר עם הלוגו שלך?

הפקות דפוס

עולם המושגים של הפקות הדפוס

תעשיית הדפוס מורכבת ממגוון שיטות עבודה והדפסה, הכוללים מספר מושגים וביטויים אותם חשוב שתכירו. כחלק מהתפיסה השירותית שלנו ב”טוי פרינט הפקות דפוס”, הכנו עבורך רשימה של מספר מושגים השגורים בענף ההדפסה ומהווים שיטות הדפסה שונות.

דפוס אופסט – שיטת דפוס פופולארית ומסורתית העושה שימוש בתבניות, לוחות ומכבשי דפוס לצרכי “העתקת” המידע המצורף בקובץ הדיגיטאלי, היישר לדפי ההדפסה באופן המדויק ביותר.
שיטת הדפסה זו מיועדת בעיקר להדפסות בכמויות גדולות.

דפוס דיגיטלי – שיטת הדפסה חדישה, העושה שימוש ביישומי מחשב לצורך העברת קבצי העבודה לנייר ההדפסה.
שיטה זו מאפשרת לכם ליהנות מהדפסה מהירה ומיועדת בעיקר לצרכי הדפסה בכמויות קטנות.

הדפסות בפורמט רחב – הדפסה המיועדת לצרכי הפקת שלטים ופוסטרים בפורמט רחב.
הדפסה זו מתבצעת על גבי מגוון חומרים הכוללים בין היתר: נייר (כולל נייר קשיח, קאפות וקרטונים), שמשוניות, מדבקות, ברזנטים,  בדי קנבס ועוד.

למינציה – ציפוי ייחודי למוצרי הנייר בפורמטים שונים. ציפויי הלמינציה מאפשר לך ליהנות ממוצר נייר מהודר הנשמר טוב יותר לאורך זמן.

שטנץ – חיתוך צורני המתבצע באופן המדויק ביותר על יד מכונות שטנץ ייחודיות המותאמות לכל עבודה בנפרד, גם בעבודות דפוס מורכבות.

באמצעות שיטת דפוס זו ניתן להשיג שתי מטרות עיקריות:

  1. חיתוך צורני להגדלת המסר החזותי – שטנץ מאפשר חיתוך בצורת קווי מתאר גרפים באמצעות מבלטים, לדוגמא: פיצרייה יכולה לחלק ללקוחותיה פליירים בצורת משולש פיצה, משרדי הכרויות יחלקו פליירים בצורת לב ועוד, כך כל עסק יכול ליצור בולטות על פני עסקים אחרים שמתחרים על אותו פלח שוק.
  2. יצירת דגם פרוס של מוצרי הדפסת דו מימד, שעתידים להפוך לתלת ממדיים (קופסאות, מארזים,פולדרים וכדומה)

הטבעה – טכניקת הדפסה אשר מטביעה באמצעות חום את האלמנט הרצוי על גבי שטחי ההדפסה (בחום של למעלה מ-100 מעלות צלזיוס). הטבעה בחום מאפשרת לכם ליהנות בצורה מדויקת מצבעי זהב, כסף וצבעיים מתכתיים, כחלק מהפקות הדפוס שלכם.

הבלטה – שיטת הדפסה המייצרת אפקט תלת מימדי על גבי נייר ההדפסה.

הדפסות משי– שיטת הדפסה המכונה גם הדפסת UV . שיטה זו מאפשרת לכם ליהנות מהדפסת לוגו החברה על מגוון נרחב של חומרים (נייר, מתכת, אלומיניום, זכוכית ועוד) .

הדפסת טמפון –  הדפסה המתבצעת על גבי משטחים קטנים, מעוגלים, קמורים וקעורים, לרבות מחזיקי מפתחות, עטים ועוד. הדפסה זו מתבצעת ע”י טבילת החותמת בדיו והעברתו אל משטח ההדפסה.

פרוצס – תהליך הדפסת ארבעת צבעי היסוד . מארבעת צבעים אלו יוצרים את כל הצבעים הדרושים לצרכי ההדפסה.

ביג – סימן לחיצה על גבי הנייר לצרכי קיפולו. ה-“ביג” מתבצע על ידי מכונה מדויקת המסמנת באופן מדיוק ביותר את סימן הקיפול המיועד.

כריכה רכה – שיטת נפוצה לכריכת ספרים וחוברות. שיטה זו זולה ומהירה יותר.

כריכה קשה – בית הדפוס טוי פרינט הפקות מחזיקים במכונת דפוס המייצרת כריכה קשה להפקת ספרים בשתי שיטות שונות:

  • כריכה קשה בהדבקה– עבודה מהירה לכמויות קטנות בעלויות נמוכות, (ניתן במקביל לשמור על רושם יוקרתי ומכובד של הספר). משקל הנייר של הדפים הפנימיים יהיה 120 נטול עץ, או 135 גרם כרומו.
  • כריכה קשה בתפירה – שיטה מעט יקרה יותר, אך באמצעותה ניתן להשתמש בכל סוגי הנייר ובכל כמות, לרבות עמודים בודדים לספרי ילדים.

 גדלים שונים של הפקות דפוס

  • 1/4 גליון – 35/50 ס”מ
  • 1/2 גליון – 50/70 ס”מ
  • גיליון-  70/100 ס”מ
  • A4 – 21/29.7 ס”מ
  • A5 – 14.8/21 ס”מ
  • A3 – 29.7/42 ס”מ

אנחנו ב“טוי פרינט הפקות דפוס“ עומדים לשירותכם בכל רגע נתון לצרכי תכנון וביצוע הפקות דפוס בכל גודל ופורמט, על גבי כל סוגי החומרים הקיימים ולכל מטרה. חבילת השירותים המורחבת והמקיפה שלנו יאפשרו גם לכם ליהנות מכל היתרונות!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
פתח צ'אט
צריך עזרה?
היי :)
איך אנחנו יכולים לעזור לך?
דלג לתוכן