לוגו אחד שווה אלף מילים

לוגו הוא סמל ההיכר הרשמי של כל חברה, ארגון, בית עסק, בעלי מקצועות חופשיים ועוד.
לוגו בתפיסה השיווקית פרסומית מהווה את תעודת הזהות של בית העסק, או הארגון אותו הוא מייצג.
כולנו מכירים את הלוגואים של חברות הענק, החל מה-M המפורסמת של מקדונלד’ס, דרך הכוכבים של סובארו ועד ל-F הפופולארית של הפייסבוק. הלוגואים הגדולים של החברות הגדולות זוכים לזכירות ובולטות ובכל פעם שתראו אותם, תדעו מיד במי מדובר ומהם המוצרים אותם תוכלו לקבל במקום.

עיצוב ותכנון לוגואים גם עבור עסקים קטנים ובינוניים, חייב להתבצע על פי מידת המקצועיות המאפיינת את החברות הגדולות ביותר.
מכיוון שהלוגו הוא תעודת הזהות של בית העסק שלכם, אתם מחויבים להעניק לו את הזהות הנכונה ביותר, שמצד אחד תואמת למטרות העסק ותכניו המקצועיים ומצד שני תאפשר ללקוחות הקצה שלכם לזהות אתכם באופן מיידי וברור.

אנחנו ב”טוי פרינט הפקות דפוס” מעמידים לרשותכם מחלקת קריאייטיב מקצועית ומנוסה שתאפשר לכל אחד ואחת מכם לייצר לוגו זכיר, קליט, משכנע ובעיקר מוכר את עצמו! עיצוב לוגו מוצלח צריך למכור את עצמו ללא מילים וללא צורך בטקסט הנלווה אליו.

לעיתים הלוגו מורכב משם העסק וגם במקרים אלו אופן הצגת הטקסט ואופן בחירת הצבעים והפונטים, חייבים לשדר מסר נלווה ועוצמת נראות יוצאת דופן.
אנחנו ב”טוי פרינט הפקות דפוס” מודעים היטב לכל כללי המשחק בעולם השיווק והפרסום ועל כן אנו מעמידים לרשותכם את הפתרון המקיף, היצירתי והמקצועי ביותר לצרכי בנייה ועיצוב לוגואים לכל תחום עסקי.

מיתוג מתחיל בפרטים הקטנים

על מנת לבצע הליכי זהות פרסומית (מיתוג), תדרשו ברוב המקרים לשדרג את הלוגו הקיים (במידה ואתם עסק פעיל), או לחילופין לתכנן את חזות בית העסק ואת מוצרי השיווק והפרסום לפרטי פרטים. עיצוב לוגו מהווה את הבסיס הרעיוני לכל הליך מיתוגי או פרסומי והוא אמור לשרת אתכם לאורך זמן.
עיצוב לוגו הינו הליך עבודה מקצועי ויצירתי המתבסס על עקרונות עיצוב ברורים מצד אחד, ועל פתרונות קריאיטייב מבריקים מצד שני.

כל לוגו חייב להיות בעל זיקה ברורה לתחום העסקי אותו הוא מייצג. לוגו מוצלח הוא לוגו אותו אתם יכולים להפיק ולהדפיס בכל מידה ועדיין ליהנות מלוגו ברור, קריא ומושך את העין. מכיוון שכל לוגו הוא הרבה יותר מסמל היכר מסחרי (עבור רובנו הוא זהות מיתוגית), הוא חייב להיות מבוצע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

לקוחות רבים נוטים להשאיר את הלוגו הישן שלהם (שלעיתים עוצב לפני 10 ו-20 שנה) ולשכוח מעקרונות העיצוב החדשים ודרישת אפיקי המדיה המתקדמים ביותר.

אנחנו ב”טוי פרינט הפקות דפוס” מתמחים במיתוג לעסקים קטנים וגם בנושא שדרוג לוגואים וביצועם מחדש (באופי הלוגו הישן והאהוב עליכם) לסביבת השיווקית והפרסומית המודרנית. זה הזמן לפנות אל הסטודיו שלנו ואל מחלקת הקריאייטיב שאנו מעמידים לרשותכם וליהנות מהיצע נרחב של פתרונות יצירתיים לעיצוב, תכנון ובניית הזהות המקצועית שלכם!

“הכתובת רשומה על “הלוגו” – טוי פרינט הפקות דפוס

רבים מבינים כי הלוגו הוא תעודת הזהות של חברתם ועל כן יש לעצב אותו במקצועיות ובמיומנות הנדרשת.

כל עוד הלוגו נבנה במקצועיות, הוא ישדר רצינות, אמינות ויבטיח ללקוחות הפוטנציאלים וללקוחות בפועל מוצר או שרות ברמה הגבוהה ביותר.

שימו לב כי לא מספיק שיש לכם לוגו – חשוב שהוא יעבוד בשביל העסק שלכם ולא להיפך!

השארת תגובה