הדפסה על מוצרים

בית הדפוס טוי פרינט מציעה הדפסה מקצועית וממותגת על מגוון נרחב של מוצרים, והתוצאה – הופעת הלוגו של העסק, כולל פרטי התקשרות ולעיתים אף מידע רב נוסף מעל מוצרים שונים המספקים ערך מוסף ללקוחות. הדפסה איכותית על מוצרים באיכות גבוהה – תבטיח שהמוצרים עליהם תדפיסו יהיו בשימוש למשך זמן רב – כמו גם המידע השיווקי הממותג המודפס מעל אותם המוצרים יחזיק זמן רב.

ב- טוי פרינט ניתן למצוא מוצרים ייחודים שפתחנו כמו: רשימת קניות מגנטית, לוח TO-DO, מגנט אייקונים, מסגרת מגנטית לתמונה, לוח משימות מגנטי, מגנט מראה, סימנייה מגנטית, לוח שנה מגנטי ועוד רבים...

 

סיפורי הצלחה

מחכים לכם עם הקפה....

הייתם רוצים להגדיל את סל הקניה ב-30% בחודשים הקרובים?

ארגונים רבים משקיעים משאבים בניסיון לשמר לקוחות קיימים ולזכות בליבם של לקוחות חדשים, אך מה הן הדרכים היעילות, המוכחות והנעימות ביותר ליצירת קשר, להשארת טעם של עוד, ולמיתוג נכון של הארגון?

אחת הדרכים היעילות ביותר לשימור לקוחות וליצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים, הוא תחום מוצרי קד"מ – מיתוג של מוצרים שהלקוחות שלכם יאהבו לקבל, עם הלוגו שלכם ופרטים נוספים (אפילו שם הלקוח המודפס באופן אישי), שנועדו לקידום מכירות.

הדפסה על מוצרים – מה ואיך בדיוק מדפיסים?

הדפסה על מוצרים מתבצעת באופן שכיח על מוצרים שונים ומגוונים, הנה כמה מהדוגמאות הפופולריות במיוחד:

  • הדפסה ממותגת על מחברות, פנקסים, מעטפות, גלויות, סימניות, ומוצרי נייר אחרים
  • הדפסה על ספלים, כוסות, ומוצרים דומים לשימוש אישי
  • הדפסה על מוצרים למשרד, כמו מעמדים לעטים או לפתקים, קישוטים לשולחן המשרדי, וכדומה
  • הדפסה על תיקים ועל מוצרי בד ואל-בד
  • הדפסה על מגנטים
  • ועוד

מכיוון ששם העסק ופרטי ההתקשרות שלכם מתנוססים מעל מוצרי קד"מ שאתם מדפיסים, חשוב לבחור במוצרים באיכות גבוהה ובהדפסה מקצועית, כזו שתוכלו להיות בטוחים שתייצג את העסק נאמנה לאורך כל התקופה בה מוצר הקד"מ שלכם ישמש את מקבלו.

לכל מוצר משתנים שונים הקובעים את איכותו, וחשוב כי ההדפסה מעל המוצר תתבצע בדפוס איכותי, שיבטיח עמידות גבוהה של הדפסת הלוגו והפרטים של העסק, בהתאם לצורת השימוש במוצר ולאורך זמן.

מיתוג נכון והדפסה איכותית – טוי פרינט הפקות דפוס

טוי פרינט הפקות דפוס מתמחים במיתוג ובהפקה של מוצרי קד"מ באיכות גבוהה ובליווי מקצועי לאורך כל הדרך. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לייעוץ, אשר יאפשר בחינת כל האפשרויות ובחירת מוצרי קד"מ כך שיתאימו לעסק שלכם ויקדמו אתכם בצורה הטובה ביותר, כולל התאמה מיטבית של המיתוג וההדפסה מעליו, וכמובן – ביצוע מושלם ללא רבב, של הדפסת נתוני המיתוג מעל כל מוצר קד"מ באיכות גבוהה ובמחירים תחרותיים – ואפילו מתנה לכל מזמין! פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר, והייעוץ המקצועי – ללא תוספת תשלום.