לוחות שנה

הדפסת לוחות שנה ממותגים לעסק שלך במגוון סוגים שונים.

ניתן לקבל קטלוג מלא של הדגמים שלנו ישירות למייל על מנת לבחור את הלוח שנה המתאים ביותר עבור העסק שלך.

אנו מתמחים בעיצוב לוחות שנה בדגש על לוחות שנה פרסונאלים וייחודים עבור כל לקוח של העסק שלך. מתנה ייחודית ובעלת ערך מוסף לכל בית עסק.

אצלנו ב - TOY PRINT ניתן להפיק לוחות שנה בכמויות קטנות | לוחות שנה מגנטיים | לוחות שנה שולחנים | לוחות שנה פרסונאלים | לוחות שנה מעוצבים | הדפסת לוחות שנה במחיר זול | לוח שנה כקטלוג | לוח שנה צים

דגמי 2021-2022

מחכים לכם עם הקפה....

חגיגת לוחות שנה כמו בכל שנה בטוי פרינט, צוות מחקר ופיתוח של החברה בכל שנה מפגיז עם דגמים חדשניים ומעניינים, החברה בוחנת בכל שנה מה הטרנדים החדשנים בתחום, מה הלקוחות הכי אוהבים לקבל, האם ניתן לשפר כל דגם שיהיה מוצלח יותר, כך נבנה קטלוג עם הדגמים המובילים והמוצלחים ביותר בישראל ע"פ ביקוש של הצרכן הישראלי.

תוכלו לצפות כאן ב-11 דגמים שונים ומיוחדים, ועוד עשרות דוגמאות דרך צוות המשרד.

יש לנו מומחה שיוכל לייעץ לגבי הפקת לוחות שנה מותאמים לעסק שלכם בהתאם לתחום וקהל היעד, תבקשו לדבר עם מומחה הפקת לוחות שנה ותוכלו לקבל מומחה עם ידע עצום וניסיון אדיר בתחום, כל זה כמובן יעזור לכם בהפקת הלוחות שנה המותאמים עבורכם ועבור הקהל שלכם.

אנחנו לעולם לא מציעים ללקוח שלנו את הלוח שנה שהוא חושב שהכי יפה עבורו אלא מציעים לו את הלוח שנה שהכי נכון עבורו, הקלישאה שצריך למכור או להציע ללקוח את מה שהוא רוצה לא נכונה "לא בבית ספרנו", טוי פרינט עובדת עם לקוחות לטווח ארוך, כאשר הלקוח יבחר לוח שנה לא נכון עבורו שלא ישיג את המטרה הוא לא יזמין בשנה הבאה, זאת ההסתכלות של חברת טוי פרינט.

 

סוגי לוחות שנה נפוצים בישראל ובעולם:

לוח שנה שולחני הוא הנפוץ והמבוקש ביותר בקרב הצרכן הישראלי בעקבות השימוש הנוח והזמין, הסוגים הנפוצים הם לוח שנה שולחני עשוי ממעמד של נייר דופלקס ותוכן של 12 חודשים מתחלפים, יש כאלה אשר מעדיפים 2 חודשים מתחלפים בהתאם לנוחות שלהם, עשויים מספירלה מתכת: לבנה, שחורה וכסופה לבחירה.

לוח שנה שולחני שטוח אשר מכיל את כל 12 החודשים בקוביות ע"ג צד אחד מאוד נוח לאנשים שעובדים על ניהול פרויקטים וזקוקים לחודשי כל השנה במבט חטוף.

לוח שנה תלוי קיר ישנם גדלים רבים אצלנו בדפוס תוכלו למצוא מספר דגמים שונים מהסוג הזה, יש דגמים עם חור לתליה, לוח שנה תלוי קיר אשר מכיל ספירלה מתכתית עם מתלה חצי ירח אשר מספק אחיזה טובה ונוחה.

לוח שנה צים הוא מיוחד במבנה שלו הוא תלת חודשי, בדרך כלל חודש נוכחי, חודש קודם וחודש הבא, יש אופציה להוסיף חלון טלוויזיה שנע לרוחב הלוח כדי לסמן את התאריך היומי.

לוח שנה פד לעכבר המשמש עובדי משרד שעושים שימוש בלוח שנה כפד לעכבר, וגם לכתיבת תזכורות.

לוח שנה שולחני מעמד קשיח מאוד נפוץ בישראל למי שמחפש שולחני ויוקרתי מורכב מ12 חודשים מתחלפים וספירלה מתכתית לבנה/שחורה או כסופה יוקרתית

לוח שנה שולחני אשר משלב יחד איתו תוספת בלוח של פתקיות דביקות או מראה או לוח שעם או מעמד לעט או מעמד לטלפון וכו

בשנים האחרונות זה לוח שנה שהפך להיות פופולארי חשוב מאוד לבחור לוח שנה עם תוספת שהיא פרקטית ושימושית ולא להימשך לגימיקים שלא יתאימו לצרכן הסופי אשר עושה שימוש בלוח השנה שתחלקו.

לוח שנה פרסונאלי אשר משלב שם אישי בתוך הלוח במגוון אפקטים מיוחדים, מעט מאוד בתי דפוס יש להם את היכולת הטכנולוגית ופסי הייצור להפיק לוח שנה במידה משתנה, חברת טוי פרינט בעלת ניסיון רב בהפקות של לוחות שנה כאלו.

אנחנו מזמינים אתכם לחוות חוויה אחרת של הפקת לוחות שנה בעיצוב מותאם אישי, בשילוב עם מארז או עוד מוצרי פרסום וקידום מכירות לקראת חגי תישרי הקרבים.

היתרון שלנו הוא לא רק ביכולת לייצר בבית את כל שלבי התהליך אלא לשלב עוד מוצרים ועד לאריזה ושילוח עבורכם או אל הלקוח הסופי שלכם.

 

רשימת החודשים העבריים, החודשים הלועזים, חגים ואירועים :

 חודש ניסן >> מרץ - אפריל >> חג פסח/חג האביב

חודש אייר >> אפריל - מאי >> ל"ג בעומר

חודש סיוון >> מאי - יוני >> חג שבועות

חודש תמוז >> יוני - יולי >>

חודש אב >> יולי - אוגוסט >> תשעה באב

חודש אלול >> אוגוסט - ספטמבר >>

חודש תשרי >> ספטמבר - אוקטובר >> ראש השנה, יום כיפור, סוכות, שמחת תורה

חודש חשוון >> אוקטובר - נובמבר >>

חודש כסלו >> נובמבר - דצמבר >> חג חנוכה

חודש טבת >> דצמבר - ינואר >> סוף חג חנוכה

חודש שבט >> ינואר - פברואר >> ט"ו בשבט
חודש אדר >> פברואר - מרץ >> חג פורים