מתנות ממותגות

אנחנו מזמינים אתכם לתכנן, לעצב ולהדפיס את המתנות הממותגות שלכם באיכות גבוהה ובליווי מקצועי. בית הדפוס טוי פרינט הפקות דפוס מציע לכם לא רק הפקה איכותית של כל מוצרי קד"מ, אלא גם ייעוץ עסקי אישי וממוקד לאיתור הצרכים שלכם, על מנת להפיק בדיוק את המוצרים שיתאימו לשוק ולאופן הפעילות של הארגון שלכם. פנו אל צוות טוי פרינט עוד היום, לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית – ואת המתנה עבור ההזמנה שלכם, בצידה.

סיפורי הצלחה

מחכים לכם עם הקפה....

מתנות ממותגות באיכות גבוהה – טוי פרינט הפקות דפוס

העולם העסקי של המאה ה – 21, הינו עולם תחרותי באופן כמעט אכזר. ריבוי של תחרות ולקוחות שרגילים להיות מחוזרים, הופך את מלאכת השיווק לקשה. אחד הערוצים השיווקיים שכמעט ועושה את כל העבודה עבורכם, הוא ערוץ מוצרי קד"מ בדגש על מתנות ממותגות ללקוחות. מדובר בכלי שיווקי שמאריך ימים, המוסר באופן אמין ורציף את המסר השיווקי שלו ונוסף לכל הוא מכיל ערך מוסף ללקוח. עם טוי פרינט הפקות דפוס – תוכלו ליצור מתנות ממותגות, איכותיות, ייחודיות ועם פנייה אישית ללקוח.

מתנות ממותגות – הדרך שלכם ליצור מוניטין של איכות אצל כל לקוח

מתנות ממותגות הן מוצרים אשר נושאים את פרטי העסק, בדרך כלל לוגו ודרכי התקשרות – ניתן לעצב את המוצרים כך שיעלו חיוך על שפתי הלקוחות שלכם. המוצרים שבהם נוהגים להשתמש לשם מיתוג הם: עטים, ספלים ממותגים, מחברות ממותגות, לוחות השנה ועוד.

מתנות ממותגות ניתנות ללקוחות במעמד המכירה, באירועי קידום מכירות וכדומה – כשמטרתן היא להעלות חיוך על פני הלקוח, להישאר בשימושו ולשמור את פרטי ההתקשרות שלכם קרוב אליו לאורך זמן. לשם כך חשוב לעבוד עם חברת הפקות דפוס מקצועית, שתציע מגוון אפשרויות הן למוצרים עצמם והן לדרכי ההדפסה והמיתוג שלהם, אשר יאפשרו למהלך ההפקה של המתנות הממותגות שלכם להיות צעד שיווקי יעיל. עם טוי פרינט הפקות דפוס תוכלו ליצור מערך של מתנות ממתוגות איכותיות שיחזיקו לאורך זמן ויעבירו את המסר של המותג ללקוח – שהוא תמיד איתו בכל זמן שיזדקק לו.