מיתוג עסקים קטנים

לקוח קטן, קונספט עיצובי גדול!

עולם הפרסום והשיווק המודרני מחייב אתכם לחשוב באופן מקצועי, יצירתי ותכליתי וכל זאת על מנת ליצור אפקט פרסומי שישרת את מטרותיכם העסקיות.
הליכי המיתוג מאפשרים לכל חברה ליצור זהות מיידית בקרב קהל הלקוחות, לבדל את מוצרי החברה ושירותיה באמצעות מסרים שיווקים ופרסומיים ומעל הכול, מאפשר תהליך מיתוג לעסקים קטנים להגביר את מכירותיהם באמצעות יצירת בולטות וזכירות בקרב הצרכנים.

אנחנו ב”טוי פרינט הפקות דפוס”, פיתחנו עבורכם מחלקת עיצוב גרפי המתמחה במיתוג ותדמית ויזואלית.
מחלקה זו תעזור לכם לשפר את ביצועי הפרסום והשיווק שלכם, תאפשר לכם ליהנות מעיצוב ייחודי המזוהה עם בית העסק שלכם ומעל הכול תעניק לכם המחלקה קונספט עיצובי מנצח, שאת תוצאותיו תוכלו להרגיש בקופה הרושמת של בית העסק.
זכרו, עסקים קטנים ובנונים שרוצים להתמודד בשוק הפרסום התחרותי והרווי, חייבים לאמץ לעצמם חלק משיטות העבודה המקצועיות, המתנהלות בקרב החברות הגדולות במשק.

קונספט עיצובי- הדרך המקצועית לייחד את שירותיך!

קונספט עיצובי הוא התווית רעיון מרכזי אחד הנשקף מבעד ל-“חלון הראווה” של העסק.
חלון ראווה זה מתחיל בבניית ועיצוב לוגו החברה אשר מעביר את המסר הנכון ופונה לקהל היעד הרצוי, ממשיך אל הדרך בה מעוצב כרטיס הביקור, עובר דרך נראות השלט המוצב על גג המבנה של בית העסק וכמובן שם דגש על דרך בה מעוצבות מודעות הפרסום של בית העסק.

באמצעות קונספט עיצובי, תוכלו להעניק שפה פרסומית אחידה ומקורית, המאפשרת לכם ליהנות מזהות מיתוגית.

קונספט עיצובי הינו הליך יצירתי הדורש מחשבה רבה והיכרות עם היתרונות הבולטים של בעל העסק, שירותיו ומוצריו.קונספט עיצובי מנצח, הינו שילוב של רעיון מקורי ועבודה גרפית מושלמת.

אנחנו ב”טוי פרינט הפקות דפוס” מתמחים בהתוויית קונספט עיצובי למגוון נרחב של לקוחות קטנים וגדולים  כאחד במשק הישראלי. הצוות היצירתי בחברתנו ילווה אתכם לאורך כל התהליך, ילמד להכיר מקרוב את יתרונות העסק ואת מטרות הפרסום השונות שלו ויאפשר לכם ליהנות מפתרון יצירתי שייחקק היטב בזיכרונם של לקוחותיכם הקבועים ולקוחותיכם הפוטנציאלים.

פרסום טוב מוכר יותר!

בין אם אתם מדפדפים בעיתון, מזפזפים בטלוויזיה, גולשים באינטרנט ואף עוברים עם הרכב ברחוב הראשי במקום מגוריכם, אתם נתקלים באופן יומיומי וקבוע באינספור הצעות פרסום המופנות אליכם מכל עבר. ההיצע הרב של הפרסומים, מחייב אתכם לפעול בדרך ייחודית ומקורית, על מנת שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם יזכרו רק בכם כאשר הם מתכוונים לבצע את הרכישה הבאה שלהם. קונספט עיצובי מדויק, מקצועי ואיכותי, יאפשר לכם להיות שם כשזה קורה!

אנו בטוי פרינט הפקות דפוס, נשמח לתאם אתכם פגישת ייעוץ ראשונית, כדי להוביל אתכם להצלחה מיתוגית

השארת תגובה